CLINIC BOYS (Grades K-2)
PLAYERS:COACHES:

Avi Duhaney

Sy Duhaney

Taylor Kennedy

Landon Madrazo

Samuel Miranda
Dylan Panepinto
Jonathan Richman

Bobby Shoule

Ethan Sirota

Ray Slutzky

Sunny Tan

Tony Tan

Richard Wang

HEAD COACH 
​**NEEDED**

ASSISTANT COACH
​​**NEEDED**











Baseball Schedule 2016 Season
BANTAM BOYS (Grade 6)
PLAYERS:COACHES:RECORD:

Ryan Ambery

John Bonavita

Aidan Desruisseaux

Alexander Lopez

Joshua Menendez

Adrian Perez

Herman Singh
Adam Sirota

Nicholas Valdes

Matthew Velez
Michael Velez

Ashton Vung

HEAD COACH 
Jose Asmad

ASSISTANT COACH
​Adelso Perez

Ariadna Lopez

WON: 

LOST: 

GAMES:
RESULTS:

**DOUBLE HEADER**

Saturday, May 6th; 9:00am & 11:15am

vs. St. Gregory @ St. Gregory


​Thursday, May 11th; 6:00pm

vs. St. Camillus @ BCAC


Friday, May 12th; 6:00pm

vs. Queen of Peace @ Kissena Corridor #2


Saturday, May 13th; 1:00pm

vs. St. Camillus @ BCAC


Saturday, May 20th; 11:00am

vs. Our Lady of Hope B @ Kissena Corridor #2

Won:


Monday, May 22nd; 6:00pm

vs. Our Lady of Hope B @ Kissena Corridor #1


Tuesday, May 23rd; 6:00pm

vs. Queen of Peace @ Kissena Corridor #2


Sunday, June 4th; 5:30pm

vs. Our Lady of Hope W @ OL Hope






PEEWEE BOYS (Grades 3 & 4)
 PLAYERS: COACHES:RECORD:

Alejandro Aranda

Victor Baron

Rocco DiRado

Joseph Esposito

Noah Fortuna-Jikko

Christian Herrera

Ari Khodik

Charlie LeRoux

Ethan Pereria

Justin Saffian

Walter Saffian

Harshaan Singh

Nate Shoule

Eric Sun

Alex Tan

Nicholas Turck

Derek Tyska

Jack Wong

HEAD COACH 
Michael Shoule

ASSISTANT COACH
Anthony Tyska

Danny Bacci



WON: 4
LOST: 5

 GAMES:

Saturday, Apr. 29th; 10:45am

vs. Our Lady of Hope W @ Kissena Corridor #2

Lost: 14-9

Sunday, Apr. 30th; 3:15pm

vs. St. Nicholas @ Kissena Corridor #4

Won: 12-0

Thursday, May 4th; 6:00pm

vs. Our Lady of Hope W @ J. Golden #5

Lost: 11-1

Saturday, May 6th; 1:00pm

vs. St. Luke @ Little Bay

Won 14-5

Friday, May 12th; 6:00pm

vs. St. Luke @ Little Bay

Won: 7-6

Saturday, May 13th; 9:00am

vs. St. Gregory @ St. Gregory


Tuesday, May 16th; 6:00pm

vs. St. Gregory @ Kissena Corridor #2

Lost: 9-6

Wednesday, May 17th; 6:00pm

vs. St. Adalbert @ Kissena Corridor #2

Won: 

Saturday, May 20th; 9:00am

vs. OLBS @ Bell Field

Lost: 17-6

Sunday, May 21st; 1:00pm

vs. OLBS @ Kissena Corridor #4

Lost: 8-2

Thursday, June 1st; 6:00pm

vs. Our Lady of Hope B @ @ Kissena Corridor #2


Saturday June 3rd; 11:15am

vs. Our Lady of Hope W @ @ Kissena Corridor #3