PEEWEE GIRLS  (Grades 4 & under) 
PLAYERS:COACHES:RECORD:

Julia Bak

Jacquelin Chery
Nowah-Grace Chery

Mackenzie Cohen

Quin Gross

Sarah Hersh

Serina Horan

Katie Lopez

Sophia Madrazo

Gianna Maiolo

Anna Miranda

Susan Nguyen

Ruby Panepinto

Alina Tajes

HEAD COACH

Daniel Madrazo


ASSISTANT COACHES

Robert Panepinto

WON: 0
LOST: 1

GAMES:

Saturday, April 6th; 3:00pm

vs. OLBS @ Kissena Corridor #4


Saturday, April 13th; 5:00pm

vs. OL Hope @ Kissena Corridor #4


Saturday, April 27th; 11:00am

vs. OL Hope @ Bush Park 1


Sunday, April 28th; 4:00pm

vs. OL Hope @ OL Hope


Saturday, May 4th; 3:00pm

vs. St. Camillus @ Bush Park 1


Saturday, May 11th; 1:00pm

vs. St. Sebastian @ Bush Park 1


Tuesday, May 14th; 6:00pm

vs. St. Camillus @ BCAC #2


Wednesday, May 15th; 6:00pm

vs. OLBS @ Kissena Corridor #5


Saturday, May 18th; 1:00pm

vs. St. Sebastian @ Bush Park 1


Sunday, May 19th; 5:00pm

vs. OLBS @ Cunningham T2


Saturday, June 1st; 1:00pm

vs. St. Camillus @ BCAC #2


Sunday, June 2nd; 1:00pm

vs. Se. Sebastian @ Kissena Corridor #3



Softball 2019

(registration is still open)

INTERMEDIATE GIRLS (Grades 6, 7 & 8)
PLAYERS:COACHES:RECORD:

Siarra Brown

Emily Chandler

Julie Cossin

Liana Duncan

Sarah Gonzalez

Kaitlyn Huang

Isabella Keilbach

Lelaina Madrazo

Isabela Miranda

Anna Palmieri

Maya Panepinto

Diana Piergrossi

Gabriella Renzi

Magdalen Saffian

Elizabeth Schiefer

Olivia Scotti

HEAD COACH

Kathleen Fortune


ASSISTANT COACHES

Marc Palmieri




WON: 1

LOST: 0

GAMES:RESULTS:

Saturday, April 6th; 1:00pm

vs. St. Joseph @ Kissena Corridor #1 

Won: 13-10

Saturday, April 13th; 10:00am

vs. St. Pancras @ Mafera #1


Saturday, April 27th; 3:00pm

vs. St. Sebastian @ Bush Park 1


Sunday, April 28th; 4:00pm

vs. OL Snows @ Glen Oaks


Thursday, May 2nd; 6:00pm

vs. OL Hope (E) @ OL Hope


Sunday, May 5th; 4:00pm

vs. OL Snows @ Glen Oaks


Wednesday, May 8th; 6:00pm

vs. St. Pancras @ Mafera #1


Saturday, May 11th; 1:15pm

vs. St. Camillus (M) @ Kissena Corridor #1


Monday, May 13th; 6:00pm

vs. OL Hope (W) @ OL Hope


Thursday, May 16th; 6:00pm

vs. OLBS @ Kissena Corridor #3


Saturday, May 18th; 3:15pm

vs. Sat. Camillus (B) @ BCAC #1


Saturday, June 1st; 1:00pm

vs. St. Camillus (M) @ BCAC #1


Sunday, June 2nd; 3:45pm

vs. OL Hope (W) @ OL Hope




BANTAM GIRLS (Grades 5 & 6)
PLAYERS:COACHES:RECORD:

Arianna Bajana

Megan Gu

Hailey Kaufman

Alexandra Keilbach
Vanessa Keilbach
​Chase Keppel
Etana Keppel
Aria Mannering

Isabella Milazzo
Hailey Richman

Kinsey Saleh
Julianna Schiefer

Samantha Shoule
Jessica Valad

HEAD COACH
Lauren Glock​

ASSISTANT COACHES

Hugh Mannering

Mike Keppel

Andrew Schiefer




WON: 0
LOST: 1

GAMES:RESULTS:

Saturday, April 6th; 4:00pm

vs. OLBS (V) @ Vleigh #2

Lost: 

Saturday, April 13th; 1:00pm

vs. St. Camillus @ BCAC #1


Thursday, April 25th; 5:45pm

vs OL Hope 2 @ OL Hope


Saturday, April 27th; 3:00pm

vs. OLBS (C) @ Kissena Corridor #4


Sunday, April 28th; 3:15pm

vs. St. Camillus @ Kissena Corridor #4


Saturday, May 4th; 1:00pm

vs. OL Hope 2 @ Kissena Corridor #4


Sunday, May 5th; 6:00pm

vs. OLBS (V) @ Glen Oaks


Wednesday, May 8th; 6:00pm

vs. Queen of Peace @ Kissena Corridor #5


Saturday, May 11th; 11:00am

vs. St. Sebastian @ Bush Park 1


Saturday, May 18th; 1:00pm

vs. OL Hope (S) @ Kissena Corridor #4


Sunday, May 19th; 1:00pm

vs. St. Sebastian @ Kissena Corridor #4


Thursday, May 23rd; 6:00pm

vs. OLBS (C) @ Kissena Corridor #3


Saturday, June 1st; 4:00pm

vs. Queen of Peace @ Vleigh #2


Sunday, June 2nd; 1:00pm 

vs. OL Hope (S) @ Kissena Corridor #4