​SOCCER

Intermediate Boys:

Most Valuable Player – John Cossin
Most Improved Player – James Maurer
Defensive Player of the Year – Dylan Edwards
Sportsmanship Award – Erick Chambillas


Bantam Boys:

​Most Valuable Player – Dejvi Bushkolaj
Sportsmanship Award – Matthew Velez
Most Adaptable Player – Olivier Gaveau


PeeWee Boys:

Sportsmanship Award – Rocco DiRado
Most Valuable Player – Erik Bushkolaj
Team Spirit Award – Carlos Ponce
Commitment Award – Eric Sun


Mite Co-Ed:

​Defensive Player of the Year – Ruby Panepinto
Offensive Player of the Year – Sy Duhaney
Sportsmanship Award – Aya Cheng
Leadership Award – Thomas Gonzalez


Intermediate Girls:

​Most Valuable Player – Gabriela Gomez
Most Improved Player – Emma DiRado
Sportsmanship Award – Shirley Tom
Defensive Player of the Year – Sophia Mojica


Novice Girls:

​Most Valuable Player – Claudia Lopez
Sportsmanship Award – Lelaina Madrazo
Rookie of the Year – Jayla Threats
Leadership Award – Laura Moran


TRACK

​Most Valuable Runner – Noah Fortuna-Jikko
Sportsmanship Award – Olivier Gaveau
Special Recognition Award – Madrazo Family


BASKETBALL

Intermediate Boys:

​Most Valuable Player – Diego Mojica
Sportsmanship Award – Keith Dsouza
Offensive Player of the Year – Seth Carlson
Most Improved Player – Kyle Chong


Bantam Boys:

Most Valuable Player – Adam Yellinek
Sportsmanship Award – Nicholas Wu
Most Improved Player – Adrian Perez


Novice Boys:

Most Valuable Player – Hao Chen
Most Improved Player – Herman Singh
Sportsmanship Award – Akash Singh


PeeWee Boys:

​Sportsmanship Award – Charlie LeRoux
Most Improved Player – Jack Wong
Leadership Award – Nate Shoule
Most Energetic Player – Alex Tan


Sub-Novice Boys:

​Sportsmanship Award – Matthew Cosides
Sportsmanship Award – Vincenzo Milazzo
Most Improved Player – Louis Finkel
Most Improved Player – Samuel Miranda


Intermediate Girls:

Most Valuable Player – Jenna Romano
Leadership Award – Angie Lam
Sportsmanship Award – Rebekah Kim
Most Improved Player – Rachel Shonfeld


Bantam Girls:

​Most Valuable Player – Leilani Correa
Most Improved Player – Riya Thind
Sportsmanship Award – Katie Lam
Rookie of the Year – Isa Miranda


Novice Girls:

​Most Valuable Player – Katerina Sirakis
Sportsmanship Award – Kelly Gildea
Rookie of the Year – Liana Duncan
Most Improved Player - Jessie Cossin


Sub-Novice Girls:

​Most Valuable Player – Leoni Lyons
Defensive Player of the Year – Hailey Richman
Most Improved Player – Vanessa Keilbach
Sportsmanship Award – Emma Shoule


​VOLLEYBALL

Junior Girls:

Most Valuable Player – Mona Jiang
Most Improved Player – Jasmine Tong
Rookie of the Year – Victoria Harrison
Sportsmanship Award – Juliana DeVito


Intermediate Red:

​Most Valuable Player – Samantha Ho
Sportsmanship Award – Megan Leavy

Most Improved Player – Kathey Chen 


Intermediate Black:

Most Valuable Player – Stephanie Wu
Most Improved Player – Jacqueline Chao
Sportsmanship Award – Felicity Sutton
Rookie of the Year – Elizabeth Raab


Bantam Girls:

Most Valuable Player – Lei Chen
Most Improved Player – Isabella Keilbach
Rookie of the Year – Emily Chandler
Sportsmanship Award – Jasmine Deonandan


Novice Girls:

Most Valuable Player – Katie Lam
Sportsmanship Award – Kelly Gildea
Most Improved Player – Melissa Tyska
Most Improved Server – Mia Fortuna-Jikko
Rookie of the Year – Julia Raab
Leadership Award – Alexa Ho
Most Improved Receiver – Ellen Yu
Best Rookie Server – Kayla Vallejo
Best Rookie Returner – Liana Duncan
Team Spirit Award – Melina Matos


PeeWee Red:

​Most Valuable Player – Sarah Gonzalez
Rookie of the Year – Olivia Krasovitsky
Most Improved Player – Rina Kim
Sportsmanship Award – Rubi Kim


PeeWee Black:

​Most Valuable Player – Alexandra Keilbach
Rookie of the Year – Etana Keppel
Most Improved Player – Chase Keppel

Sportsmanship Award – Isabella Milazzo


FLAG FOOTBALL

Bantam:

​Most Valuable Player – Liam Chung
Sportsmanship Award – Ryan Ambery
Offensive Player of the Year – Kai Ofori


PeeWee:

​Most Valuable Player – Claudia Lopez
Sportsmanship Award – Nicholas Turck
Leadership Award – Jack Wong-McMahon
Dependability Award – James Garelick


BASEBALL

Bantam:

​Most Valuable Player – Alexander Lopez
Most Improved Player – Adam Sirota
Rookie of the Year – John Bonavita
Sportsmanship Award - Joshua Menendez


PeeWee:

​Sportsmanship Award – Ari Khodik
Most Improved Player – Joseph Esposito
Most Energetic Player – Nick Turk
Leadership Award – Derek Tyska


SOFTBALL

Intermediate:

​Sportsmanship Award – Lydia Saffian
Rookie of the Year – Magdalen Saffian
Most Valuable Player – Julie Cossin
Best Utility Player – Alexan Varelas


Novice:

​Most Valuable Player – Maya Panepinto
Sportsmanship Award – Anastasia Sutton
Rookie of the Year – Kayla Vallejo
Most Improved Player – Gianni Herrera


Sub-Novice:

Most Valuable Player – Samantha Shoule
Sportsmanship Award – Edith Sutton
Rookie of the Year – Sophia Madrazo
Most Improved Player – Gemma Sutton